Archiwum 2016/2017

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do naszej szkoły!

• Witajcie wakacje. Wielkie gratulacje dla naszych uczniów. Gratulujemy wspaniałych osiągnięć, i bardzo dobrych wyników w nauce. Dziękujemy za Wasz wysiłek i życzymy udanego wypoczynku, abyście po powrocie z nowymi siłami mogli zmierzyć się z wyzwaniami nowego roku szkolnego. Równie wielkie podziękowania dla naszych nauczycieli za ich codzienny trud i dla rodziców za wszelaką pomoc i współpracę ze szkołą. Wypoczywajcie wszyscy i nabierajcie sił.
  • Dziękujemy Wszystkim za wielkie serce, gorące wsparcie i dobre słowo...
  • Po 7 latach istnienia naszej szkole grozi wyrzucenie z miejsca, w którym od początku istnienia ma swój dom. Nie dlatego, że jest słaba i nie ma chętnych. Jest absolutnie przeciwnie - szkoła nasza zyskała bardzo dobrą opinię i pęka w szwach od nadmiaru chętnych tak, że nie jesteśmy w stanie przyjąć ich wszystkich i z bólem serca części musimy odmówić. Są niestety tacy, którym najwyraźniej przeszkadza obecność dobrej szkoły w tym miejscu. Posuwają się do szkalowania naszego dobrego imienia, do kłamliwych oskarżeń. Poza pomysłem powrotu do historycznej samorządowej SP 70, nie mają żadnego pomysłu na szkołę. Nasza szkoła oferuje najwyższą jakość edukacji i opieki, potwierdzoną w czasie 7 lat jej istnienia. Ci którzy nam zaufali, sami wiedzą o tym najlepiej. Tych, którzy nas nie znają, zapraszamy - zobaczcie sami jak działamy i jakie są efekty naszej pracy. Prosimy wszystkich, którym leży na sercu dobro dzieci, uczniów naszej szkoły o wsparcie naszych działań. Nie pozwólmy, aby 233 uczniów naszej szkoły straciło swoje miejsce do nauki.