Szkoła Podstawowa
im. bł. Celiny Borzęckiej
w Krakowie

Zaufaj i daj dziecku to co najlepsze!

 

Archiwum 2015/2016

  Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do naszej szkoły!
   

 

 


 

 • Szanowni Państwo,
  informujęmy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 24 czerwca 2016 r. o godz. 10.15.
  O 10.15 - spotkanie na sali gimnastycznej
  ok. 11.30 - spotkania w klasach z wychowawcami.
  Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci naszej szkoły (ale nie tylko) będzie odprawiana o 9.00 w Kościele Parafialnym.
  W tym dniu nie odbywa się popołudniowa opieka świetlicowa. Szkoła kończy opiekę nad dziećmi bezpośrednio po zakończeniu uroczystości.
  Serdecznie zapraszamy
 • Szkolny Sportowy Piknik Rodzinny odbędzie się w piątek 10 VI - rozpoczynamy o 17 - zapraszamy
 • 16 maja (poniedziałek) odbędą się zebrania mające na celu zapoznanie Państwa z proponowanymi ocenami końcoworocznymi. Omówione zostaną również bieżące sprawy, podsumowana zielona szkoła oraz plan pracy wychowawczej na ostatnie dwa miesiące.
  Porządek spotkań:
  16.30 - klasy I - III - z wychowawcami w swoich salach
  17.15 - klasy IV - VI - z wychowawcami w swoich salach
  Od godziny 16.00, przez cały czas trwania zebrań będą możliwe indywidualne
  konsultacje z nauczycielami uczącymi w poszczególnych klasach.
 • Nasza szkoła bierze udział w zbiórce książek dla dzieci i młodzieży dla szpitali w całej Polsce. Jeżeli macie Państwo książki, które moglibyście przekazać na ten cel, to można je składać do pudła, które stoi obok sali 41 na korytarzu.
  Zbiórka potrwa do 22 maja.
  Szczegóły akcji na stronie www.zaczytani.org
 • Serdecznie zapraszamy na kolejne w tym roku szkolnym zebranie dla rodziców. Tym razem odbędzie się ono 17 marca 2016 r. (czwartek) w godzinach:
  16.30 - 17.15 - klasy I - III
  17.30 - 17.45  ogólne
  18.00 - 18.45 - klasy IV - VI
  Omówimy kwestie szczegółowe organizacji zielonej szkoły, bieżące sprawy klasowe i wychowawcze, bieżące oceny cząstkowe oraz inne sprawy organizacyjne i porządkowe. Będzie też oczywiście możliwość konsultacji z wszystkimi uczącymi nauczycielami
 • Prosimy o pamięć przy rozliczaniu zeznań podatkowych. Każda złotówka przyczynia się do powiększenia bazy pomocy naukowych dla naszych uczniów i jest dla nas na wagę złota.
 • 12 marca zapraszamy serdecznie na Jarmark Wielkanocny. Będzie kawiarenka, różne cudowności i mile spędzony czas wśród znajomych. Jest to również nasz dzień otwarty - zapraszamy wszystkich, którzy zechcą spędzić ten czas razem z nami i zobaczyć na własne oczy, jak fajnie jest w naszej szkole.
 • Witamy w II semestrze. Mam nadzieję, że wszyscy wypoczęci i z nowymi siłami przystąpią do wytężonej pracy. W szkole zmiany - zmieniły się podziały godzin - sprawdzamy w zakładce Uczniowie. Nasze sale lekcyjne zyskały nowe oświetlenie - energooszczędne i znacznie bardziej efektywne. Również nasza szatnia zdecydowanie zmieniła oblicze
 • Pierwsza publikacja stworzona przez rodziców i nauczycieli naszej szkoły!
  Autorzy bardzo chętnie podzielą się swoim śniadaniowym doświadczeniem... Wszystkich chcących sięgnąć po swoją "Śniadaniówkę na szóstkę" zapraszamy do sekretariatu naszej szkoły.
 • 8 stycznia, zgodnie z kalendarzem szkolnym odbędzie się zebranie podsumowujące pracę w pierwszym semestrze.
  Porządek zebrania:
  16.15 – spotkania w klasach z wychowawcami klas 1-3
  17.00 – spotkanie ogólnoszkolne
  17.15 – spotkania w klasach z wychowawcami klas 4-6
  Niezależnie w tym dniu będą się odbywały indywidualne konsultacje z nauczycielami innych przedmiotów. Serdecznie zapraszamy
 • We wtorek 22.12, po południu o godz. 17.00 wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście spotkają się na szkolnym wieczorze opłatkowym. Serdecznie Państwa zapraszamy na jasełka w wykonaniu klas drugich oraz zaraz po nich klasowe wigilie. Mamy nadzieję, że uda nam się wprowadzić nas wszystkich w klimat i nastrój świąteczny.
 • Serdecznie zapraszamy na piąty już kiermasz bożonarodzeniowy, w sobotę 12-go grudnia od godziny 10.00. Zapraszamy Dzieci, Rodziców, Babcie, Dziadków i wszelkich Przyjaciół.
  Planowany jest następujący przebieg spotkania sobotniego:
  10.00 Uroczyste otwarcie kiermaszu, powitanie gości, krótka część artystyczna - duża sala gimnastyczna
  10.30-12.30 Warsztaty dla dzieci (w sali 39, 40 i 41)
  od 10.30 do końca kiermaszu: sprzedaż (sale 53 i 54 na II piętrze), loteria (sala 54), kawiarenka (sale 35 i 36 - sprzedaż, 37 i 38 konsumpcja).
  Około godziny 11.00 licytacja najpiękniejszych prac.
  Jeśli warunki pozwolą na korytarzu na I pietrze wspólne kolędowanie.
  Zakończenie całej imprezy około godziny 13.00-13.30.
 • Serdecznie zapraszamy Rodziców na dzień otwarty (konsultacje z wszystkimi nauczycielami uczącymi w danej klasie) oraz krótkie spotkanie z wychowawcami w klasach, we czwartek 12-go listopada 2015 roku od godziny 16.30.
 • 26 X obchodzimy Dzień Patronki Szkoły - jest to dzień wyjazdowy. Klasy I i II jadą do Kęt - miejsca bezpośrednio związanego z bł. Celiną Borzęcką
  Wyjazd o 8:30 z ul. Szkolnej. Powrót ok. 15.00 - 15.30.
  Klasy III - VI jadą  do Częstochowy do szkoły prowadzonej przez zgromadzenie sióstr Zmartwychwstanek.
  Wyjazd o 8:00, również z parkingu przy ul. Szkolnej. Powrót ok. 17.00
 • Szkoła Podstawowa im bł. Celiny Borzęckiej zaprasza do udziału w Konkursie Poetyckim „Wokół rodziny”.
  Jeśli chcą Państwo podzielić się z nami swoimi przemyśleniami, doświadczeniami, jeśli powstałe do tej pory wiersze chowane były do szuflady, to nadarza się doskonała okazja, by zaprezentować swoją twórczość. Zapraszamy wszystkich chętnych i jeszcze wahających się, do udziału w naszym konkursie.
  Regulamin konkursu
 • Serdecznie zapraszamy na pierwsze zebranie rodziców. Odbędzie się ono 11 września o godzinie 17. Omawiane będą ważne sprawy organizacyjne dotyczące nowego roku szkolnego.
 • Szanowni Państwo,
  informujemy, że w dniu 29 czerwca 2015 roku została przekazana darowizna od naszej społeczności szkolnej dla Hospicjum "ALMA SPEI" w wysokości 950 złotych.
  Serdecznie dziękujemy za hojność.

  Zarząd Stowarzyszenia i Nauczyciele
 • Zmiany na stronie. W zakładce nauczyciele powiększyła się nasza kadra pedagogiczna. W zakładce uczniowie przybyła pozycja jadłospis - tak aby każdy mógł sobie sprawdzić, co też pysznego przygotuje nam Pani Renia. Sukcesywnie uzupełniane są plany lekcji, jest już także kalendarz wydarzeń w nowym roku szkolnym. Zeszłoroczne wydarzenia i wycieczki powędrowały do Archiwum.
 • Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Szkoła powiększyła się o dwie nowe klasy - Bratki i Niezapominajki, przybyło nam również nowych uczniów w starszych klasach. Uczniom życzę samych sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, nauczycielom życzę dużo siły i cierpliwości a całej naszej społeczności szkolnej wielu radości z bycia razem i tworzenia naszej wspólnej Szkoły